Niemcy Mistrzami Świata

Drużyna Niemiec pokonała drużynę Argentyny 1:0. Podczas 90 minut meczu nikt nie strzelił bramki, ale w dogrywce, w 113 minucie, Mario Goetze strzelił zwycięskiego gola.

Mecz był emocjonujący. Piłkarze obu drużyn zrobili piękne widowisko. Wydawało się, że przewagę mają Niemcy, jednak to Argentyńczycy stworzyli akcje które mogły przynieść im zwycięstwo.

Mundial 2014 przeszedł do historii. Były to piękne mistrzostwa, narodziły się nowe gwiazdy futbolu a o niektórych drużynach będziemy jeszcze długo mówić.

Na jesieni rozpoczną się eliminacje do Mistrzostw Europy w piłce nożnej. Polska na początek spotka się z drużyną Gibraltaru. Kolejne spotkanie będzie prawdziwym sprawdzianem dla naszej drużyny - będziemy gościć aktualnych Mistrzów Świata - drużynę Niemiec.

fot: radiopik.pl