Bocian listonosz z workiem - kolorowanka dla dzieci

Bociany – kolorowanki do druku dla dzieci

Views 102

Wiosną z niecierpliwością wypatrujemy bocianów, które powracają z ciepłych krajów. Latem obserwujemy je na łąkach. Dzięki poniższym kolorowankom z bocianami umilisz sobie czas oczekiwania na spotkanie z tymi ptakami, a przy okazji stworzysz wyjątkowy obrazek, który może stać się ozdobą twojego pokoju.

Poniżej czekają na ciebie obrazki z bocianami do druku o różnych poziomach trudności. Znajdziesz tu również wyjątkową kolorowankę z bocianem czarnym zamieszkującym Polskę. Jednak w przeciwieństwie do swojego białego kuzyna stara się unikać ludzi i dlatego tak rzadko udaje się go spotkać.

Jak wydrukować kolorowankę z bocianem?

  1. Wybierz, którą kolorowankę chcesz pokolorować.
  2. Wydrukuj ją, klikając na ikonę drukarki znajdującą się pod wybranym obrazkiem.
  3. Jeśli obok kolorowanki znajduje się identyczny obrazek, ale już pokolorowany, przygotuj kredki w takich samych kolorach i wypełnij kolorowankę według tego wzoru.
  4. Pozostałe kolorowanki z bocianem pokoloruj wedle uznania.
  5. Pamiętaj, że twój bocian wcale nie musi być biały. Możesz użyć innego jasnego koloru lub pokolorować całe tło kolorowanki tak, żeby biały bocian z nim kontrastował.

Zobacz także: Dlaczego bocian stoi na jednej nodze?

Rys. Adobe Stock

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()