Mały pomocnik supermen

Warto pomagać – jak zrobić coś dobrego dla innych?

Views 389

Pomaganie innym daje poczucie sprawstwa. Okazuje się często, że masz wpływ na więcej rzeczy, niż ci się wydaje. Jeśli tylko chcesz, możesz sprawić, że czyjś świat stanie się piękniejszy.

Pomaganie innym nie zawsze musi oznaczać przekazywanie pieniędzy. Sposobów na pomaganie jest wiele.

Dlaczego warto pomagać?

Pomoc innym sprawia, że świat staje się lepszym miejscem do życia. Wyciągając rękę do tych, którzy cierpią, potrzebują wsparcia, sprawiasz, że na świecie jest mniej łez i mniej bólu. Przy okazji rozwijasz siebie. Nie bez powodu mówi się, że dawać jest lepiej, niż brać. Podczas pomocy innej osobie, obdarowywaniu jej w twoim organizmie wydziela się hormon szczęścia. Czujesz się lepszym człowiekiem, a to daje ci siłę do kolejnych działań.

Historia uczy, że nic nie jest dane nam raz na zawsze. Być może kiedyś to ty lub ktoś z twoich bliskich będzie potrzebował pomocy. Wtedy może do was ktoś także wyciągnie pomocną dłoń. W końcu dobro zawsze wraca.

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()