Tygrys. Kolorowanka - połącz kropki

Kolorowanki dla dzieci z łączeniem kropek

Views 221

Poniżej znajdziesz kolorowanki dla dzieci do druku z koroną, ze zwierzętami oraz o tematyce świątecznej. Wybierz i wydrukuj te, które ci się podobają lub przygotuj do rozwiązania je wszystkie. Połącz kropki i do dzieła!

Poniższe kolorowanki dla dzieci to sposób na zabawę, ale także okazja do przećwiczenia znajomości liczb oraz ich kolejności. Łącząc ze sobą kropki, sprawdzisz również, jak radzisz sobie z rysowaniem nieprzerywanych i prostych linii. Pamiętaj, że trening czyni mistrza!

Jak połączyć kropki? Kolorowanki kropki dla dzieci

  1. Wydrukuj kolorowanki, które chcesz uzupełnić i pokolorować. Żeby to zrobić, sprawdź czy twoja drukarka jest włączona i naciśnij na ikonę drukarki znajdującą się pod obrazkiem.
  2. Przygotuj ołówek lub czarny długopis.
  3. Znajdź na kolorowance cyfrę 1 i połącz ją linią ciągłą z cyfrą numer 2. 2 połącz z 3, 3 z 4, itd. aż do momentu, kiedy wszystkie liczby będą ze sobą połączone.
  4. Zauważ, że niektóre liczby są już ze sobą połączone. Na niektórych kolorowankach znajdują się również dodatkowe elementy, które nie powstały poprzez łączenie kropek.
  5. Sprawdź, czy połączone przez ciebie kropki stworzyły obrazek podobny do tego, który znajduje się w górnym rogu kartki.

Gotowe! Stworzone obrazki z kropek możesz teraz pokolorować. Przy niektórych kolorowankach w górnym rogu znajdziesz podpowiedź, jakich barw użyć. W pozostałych możesz użyć dowolnych kolorów.

Fot. Adobe Stock

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()