Malutka panda - kolorowanka do wydruku

Pandy – kolorowanki do wydruku dla dzieci

Views 136

Lubisz film „Kung Fu Panda”? A może po prostu fascynują cię te urocze zwierzątka? Poniżej znajdziesz zabawne kolorowanki do wydrukowania z pandą idącą do szkoły oraz trenującą sztuki walki. Wybierz, którą z nich chcesz pokolorować, przygotuj kredki i do dzieła!

Pandy to niezwykle rzadkie zwierzęta, które na wolności występują jedynie na terenie Chin, a w Polsce możemy spotkać je jedynie w zoo. Na pewno wiesz jak wyglądają te urocze zwierzątka, które uwielbiają zjadać bambus! A już za chwilę obrazek jednego z nich może stać się dekoracją twojego pokoju.

Jak wydrukować kolorowanki z pandami?

  1. Wydrukuj wybraną kolorowankę, klikając ikonę drukarki znajdującą się pod obrazkiem.
  2. Przygotuj kredki lub mazaki.
  3. Usiądź wygodnie i do dzieła!
  4. Jeśli obok wybranej przez ciebie kolorowanki znajduje się jeszcze jeden obrazek, potraktuj go jako wzór. Przygotuj takie same kolory kredek, jakie widzisz na obrazku i po kolei wypełniaj kolorem  każdy fragment kolorowanki.
  5. Pozostałe kolorowanki możesz wedle uznania. Pamiętaj, że twoja panda wcale nie musi być czarno-biała!

Zobacz także: Jednorożce – kolorowanki dla dzieci

Rys.: Adobe Stock

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()