dzieci oglądające liście przez lupę

Jak zorganizować podchody dla dzieci? Zasady gry

Views 80

Podchody dla dzieci to świetna zabawa terenowa. Ma proste zasady, które można  łatwo modyfikować. Dzięki temu, że gra za każdym razem może przebiegać zupełnie inaczej, nie znudzi ci się zbyt szybko. Poznaj pomysły na zadania na podchody dla dzieci oraz reguły zabawy.

Podchody to zabawa popularna wśród harcerzy, ale w podchody może bawić się każdy i to niezależnie od wieku. Spróbuj zagrać w nią latem z kolegami i koleżankami lub członkami rodziny.

Podchody dla dzieci – zasady gry

Podstawowe zasady gry w podchody są łatwe do opanowania. W podchodach biorą udział dwie drużyny. Każda z nich składa się z kilku lub kilkunastu osób. To gra terenowa i w całości przebiega na świeżym powietrzu. Jedna drużyna wyrusza i zostawia za sobą znaki oraz zadania, które musi odnaleźć i rozwiązać druga grupa. Pierwsza drużyna wygrywa, jeśli  dotrzeć na wyznaczone miejsce bez złapania, a druga – jeśli uda jej się dogonić wszystkich członków pierwszej grupy, a przy tym udowodnić, że znalazła i rozwiązała wszystkie pozostawione zagadki.

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()