Szlaczki literopodobne dla dzieci, do nauki pisania

Szlaczki literopodobne do wydruku. Nauka pisania

Views 698

Szlaczki do wydrukowania dla dzieci to świetny sposób na połączenie nauki z zabawą. Spróbuj odrysować literopodobny szlaczek i zobacz, jak szybko podpowiedzi nie będą ci już potrzebne. Już wkrótce nauczysz się pisać litery, słowa i całe zdania!

Literopodobne szlaczki dla dzieci są idealne na początek przygody z pisaniem, która czeka na ciebie w przedszkolu i szkole. Sprawdź także: Szablony liter do druku, czyli jak nauczyć się ładnie pisać.

Jak korzystać z literopodobnych szlaczków dla dzieci?

Szlaczki do wydruku swoim kształtem przypominają prawdziwe litery, ale ich odrysowywanie jest o wiele łatwiejsze. Pomogą ci wyćwiczyć prawidłowe trzymanie długopisu lub ołówka i łączenie znaków. Nauka pisania szlaczków przyda ci się także do opanowania kaligrafii, czyli sztuki starannego i czytelnego pisania.

  • Wybierz szlaczki dla dzieci do wydruku (kliknij ikonkę drukarki przy wybranym szablonie).
  • Do wypełniania szlaczków literopodobnych możesz użyć ołówka, długopisu lub ulubionej kredki.
  • Rysuj po śladzie, który zostawiły po sobie gąsienica, biedronka, pszczoła, żuk i mrówka.
  • Staraj się, żeby szlaczki były równe, ale nie przejmuj się, jeśli coś nie uda ci się za pierwszym razem. Przygotuj kilka kopii szlaczków do pisania po śladzie i ćwicz, żeby stać się mistrzem.

Sprawdź także: Kolorowanki edukacyjne dla dzieci – działania matematyczne.

Fot. Adobe Stock

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()