Własnoręcznie robiony prezent dla mamy od dziecka - zakładka

Jak zrobić prezent dla mamy? Pomysły na DIY na różne okazje

Views 974

Nie ma nic lepszego niż własnoręcznie robione prezenty tworzone i dawane od serca. Sprawdź propozycje prezentów dla mamy na różne okazje do samodzielnego wykonania.

Zbliżają się urodziny twojej mamy, Dzień Matki albo inna okazja? A może chcesz podarować mamie coś wyjątkowego bez szczególnej okazji? Własnoręcznie zrobiony upominek na pewno ją ucieszy. Skorzystaj z gotowych pomysłów na kreatywne prezenty dla mamy i sprawdź, jak zrobić własnoręcznie zakładkę do książki, naszyjnik i bransoletkę z koralików oraz cukrowy peeling do ciała. Ciekawym prezentem na każdą okazję mogą okazać się również lampiony ze słoików i puszek.

Zakładka do książki, czyli własnoręczny prezent dla mamy z papieru

To prosty i szybki pomysł na prezent dla mamy. Potrzebujesz jedynie kolorowego bloku technicznego, z którego wytniesz prostokąt o rozmiarze 5 × 15 cm (to najczęściej spotykany rozmiar zakładki), który będzie bazą do dalszej pracy. Możesz namalować na nim obrazek kredkami lub farbkami albo wykorzystać mniej popularne ciekawe techniki plastyczne i stworzyć nietypową zakładkę z witrażem lub mozaiką z plasteliny.

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()