Ryba z kolcami (najeżka) - kolorowanka

Domowe i dzikie zwierzęta – kolorowanki do druku

Views 121

Świat zwierząt jest niezwykle fascynujący i pełen kolorów! W każdej chwili możesz się do niego przenieść, a pomogą ci w tym kolorowanki do druku ze zwierzętami. Sprawdź, jak je wydrukować i w jaki sposób wypełnić krok po kroku.

Poniżej znajdziesz kilka propozycji kolorowanek ze zwierzętami domowymi i dzikimi. Możesz pokolorować je wszystkie albo wybrać, czy bardziej interesują cię ptaki czy rybki. A może od razu zdecydujesz się na pokolorowanie wszystkich mieszkańców zoo lub farmy? Decyzja należy do ciebie. Przygotuj kredki i do dzieła! A później sprawdź także kolorowanki z pieskami, kotkami i końmi.

Jak wydrukować kolorowanki ze zwierzętami?

  1. Wybierz, które kolorowanki chcesz pokolorować, a następnie wydrukuj je. Żeby to zrobić, kliknij znajdującą się pod obrazkiem ikonę drukarki.
  2. Przygotuj kredki lub mazaki.
  3. Jeśli obok wybranej przez ciebie kolorowanki znajduje się dodatkowy obrazek, potraktuj go jak wzór. Pusty obrazek wypełnij takimi samymi kolorami jak te, które znajdują się na obrazku po lewej stronie.
  4. Pozostałe kolorowanki możesz wypełnić dowolnymi kolorami. Spróbuj stworzyć jak najbardziej realistyczne zwierzęta albo użyj zupełnie szalonych kolorów i pokoloruj np. słonia na zielono, a krowę na różowo. Powodzenia!

Rys. Adobe Stock

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()