×

Komunikat o błędzie

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls w _menu_load_objects() (linia 579 z /includes/menu.inc).

Sand Animation - sztuka rysowania piaskiem

Sand Art nazywa sztukę tworzenia obrazu za pomocą piasku. Artyści od zawsze inspirowali się piaskiem jako materiałem i wymyślali coraz to nowsze gałęzie sztuki. Piaskiem można rysować, tworzyć płaskorzeźby. Później pojawił się także pomysł, by tworzyć obraz z cienkiej warstwy piasku na podświetlanym od spodu przezroczystym tablecie. I tak rozwinęła się sztuka tworzenia obrazu i animacji, znana pod nazwą Sand Animation. Sztuka tworzenia z piasku najczęściej zawiera temat miłości, przemijania czasu, animacje roślin i zwierząt. Artyści wykorzystują również nastrojową muzykę, która ma za zadanie podkreślić atmosferę występu. Poza tym używane jest także kolorowe oświetlenie tabletu. Pełnym wymiarem tej sztuki jest połączenie animacji z piasku, koloru, muzyki oraz pomysłu na zbudowanie ciekawego pokazu. 

Fot: wikipedia.org

Sand Art nazywa sztukę tworzenia obrazu za pomocą piasku. Artyści od zawsze inspirowali się piaskiem jako materiałem i wymyślali coraz to nowsze gałęzie sztuki. Piaskiem można rysować, tworzyć płaskorzeźby. Później pojawił się także pomysł, by tworzyć obraz z cienkiej warstwy piasku na podświetlanym od spodu przezroczystym tablecie. I tak rozwinęła się sztuka tworzenia obrazu i animacji, znana pod nazwą Sand Animation. Sztuka tworzenia z piasku najczęściej zawiera temat miłości, przemijania czasu, animacje roślin i zwierząt." data-share-imageurl="">

Obejrzyj

578

Pomysły na lato

Uśmiechnij się 
30.07.2018

Zagraj

673

Układanka ze strażakiem Samem

Dopasuj przyjaciół
30.04.2018
721

Wielkanoc po angielsku

Easter game
30.03.2018
732

Zrób pączki sam!

Zabaw się w cukierni
09.02.2018