×

Komunikat o błędzie

Notice: Undefined property: stdClass::$comment_count w comment_node_page_additions() (linia 728 z /modules/comment/comment.module).

Kim jest analfabeta?

Nauka jest bardzo ważna!

Analfabeta to dorosła osoba, która nie potrafi pisać i czytać. Może wydać Wam się to niemożliwe, ale na świecie żyje bardzo dużo analfabetów. Najwięcej mieszka w Indiach. Są takie miejsca na świecie, gdzie dzieci muszą codziennie pokonywać wiele przeszkód, by dotrzeć na lekcje. Przeprawiają się przez góry, zjeżdżają po linach zawieszonych wysoko nad wodą, płyną w łódkach i na tratwach albo wskakują na ciężarówki. Niektóre wędrują na piechotę wiele kilometrów. Dzieciaki te dzielnie znoszą wszelkie trudności, byle tylko móc się uczyć. Wiedzą, że nauka jest bardzo ważna!

Nauka jest bardzo ważna!

Analfabeta to dorosła osoba, która nie potrafi pisać i czytać. Może wydać Wam się to niemożliwe, ale na świecie żyje bardzo dużo analfabetów. Najwięcej mieszka w Indiach. Są takie miejsca na świecie, gdzie dzieci muszą codziennie pokonywać wiele przeszkód, by dotrzeć na lekcje. Przeprawiają się przez góry, zjeżdżają po linach zawieszonych wysoko nad wodą, płyną w łódkach i na tratwach albo wskakują na ciężarówki." data-share-imageurl="">

Zbadaj

379

Lany Poniedziałek

Symboliczna woda
02.04.2018
416

Prima Aprilis

Figle dozwolone!
01.04.2018
384

Światowy Dzień Kota

Kochacie koty?
17.02.2018

Obejrzyj

702

Olimpiada zimowa

Wielkie wydarzenie
13.02.2018

Dodaj komentarz