kolorowanka matematyczna - statek

Kolorowanki matematyczne do wydrukowania

Views 497

Kolorowanki matematyczne to świetny sposób na ćwiczenie dodawania i odejmowania. Dzięki nim szybko staniesz się matematycznym mistrzem, a satysfakcja z samodzielnie uzupełnionego rysunku zostanie z tobą na długo. Sprawdź nasze propozycje matematycznych kolorowanek do druku oraz instrukcję, jak je uzupełnić.

Poniższe kolorowanki matematyczne do wydrukowania pomogą ci opanować wykonywanie prostych obliczeń na liczbach od 1 do 10. Są niezastąpione, jeśli dopiero zaczynasz przygodę z dodawaniem i odejmowaniem, ale możesz potraktować je również jako rozgrzewkę przed rozwiązywaniem zadań o większym stopniu trudności.

Jak wypełnić kolorowanki matematyczne?

  1. Wybierz, które kolorowanki chcesz uzupełnić i wydrukuj je. Żeby to zrobić, kliknij na ikonkę drukarki znajdującą się pod rysunkiem.
  2. Zacznij wypełnianie kolorowanek od najłatwiejszych do najtrudniejszych. Najłatwiejsze to te, które mają najmniej elementów do obliczenia i pokolorowania, np. kolorowanka ze statkiem. Potraktuj je jako rozgrzewkę przed prawdziwym wyzwaniem!
  3. Spójrz na znajdujące się obok wydrukowanych kolorowanek kredki i wyciągnij odpowiednie kolory ze swojego piórnika.
  4. Wykonuj działania, żeby poznać wynik. Odszukaj, jakiemu kolorowi odpowiada wynik i zgodnie z tym pokoloruj dane pole kolorowanki.
  5. Dodawaj i odejmuj do momentu, aż cała kolorowanka będzie gotowa!

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()