rysunki do wydruku dla dzieci - figury geometryczne

Nauka rysowania szlaczków – figury geometryczne i kształty

Views 853

Szablony do rysowania figur geometrycznych to zabawa z rysowaniem i ćwiczenie ręki. 

Dzięki szablonom do rysowania szybko nauczysz się, jak odręcznie narysować najważniejsze figury geometryczne i kształty. Zacznij naukę od najprostszych, pojedynczych szlaczków i skończ na skomplikowanych formach, takich jak gwiazda, księżyc czy plus. Zobaczysz, że po jakimś czasie wskazówki nie będą ci w ogóle potrzebne!

Jak wykorzystać szablony do rysowania?

Szlaczki do rysowania mają pomóc ci wyćwiczyć rękę i rysowanie linii ciągłych bez odrywania ołówka czy długopisu. Ale narysowane już figury i kształty mogą posłużyć również jako element dekoracyjny w innych pracach plastycznych albo ozdoba pokoju. Gwiazdki z papierowych szablonów możesz pokolorować i powiesić na oknie w okresie Bożego Narodzenia, a serduszka możesz wyciąć i przykleić na wyjątkową laurkę dla rodziców i dziadków, na przykład na walentynki.

Wydrukuj szablony i baw się dobrze w rysowanie, kolorowanie i naukę angielskich nazw! Sprawdź również szablony do pisania liter.

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()