Warzywa - kolorowanka do druku dla dzieci

Warzywa – kolorowanki do druku

Views 147

Kolorowanki z warzywami to nie tylko wspaniała forma zabawy, ale też sposób na poznanie świata zdrowego odżywiania. Czy wiesz, że warzywa i owoce powinny zajmować około 50% talerza w każdym naszym posiłku? Sprawdź, czy któreś z poniższych warzyw masz ochotę nie tylko pokolorować, ale też zjeść.

Dzięki poniższym kolorowankom do wydrukowania poznasz różnorodność kolorów i kształtów warzyw, ale też możesz stworzyć coś magicznego. To szczególnie ciekawe zajęcia dla najmłodszych, ale nie tylko! Zobacz, czy wśród poniższych warzyw znajdziesz swoje ulubione.

Sprawdź także: Owoce – kolorowanki do wydrukowania.

Jak wypełnić kolorowanki z warzywami?

  1. Wydrukuj wybraną kolorowankę z warzywami, klikając ikonę drukarki znajdującą się pod obrazkiem.
  2. Na rozgrzewkę lub dla najmłodszych najlepsze będą kolorowanki z niewielką liczbą elementów.
  3. Jeśli nie chcesz zastanawiać się, jakich kolorów użyć, wybierz kolorowanki ze wzorem. Dzięki dodatkowemu kolorowemu obrazkowi będziesz wiedzieć, co i jaką kredką pokolorować.
  4. Kolorowanki bez podpowiedzi możesz pokolorować w dowolny sposób.
  5. Użyj kredek lub mazaków, które sprawią, że warzywa będą przypominały te prawdziwe, a później sprawdź, jak wyglądałyby warzywa w zupełnie innych, zwariowanych kolorach, których nie spotkasz w prawdziwym życiu.

Rys. Adobe Stock

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()