Drzewo genealogiczne z trzema pokoleniami

Narysuj drzewo genealogiczne. Szablony do wydruku

Views 121

Wybierz dowolny wzór drzewa genealogicznego, wydrukuj go i umieść na nim zdjęcia oraz imiona najbliższych członków rodziny. Gotowy szablon z pewnością ułatwi ci pracę, a projekt, który dzięki niemu wykonasz, będzie pamiątką na długie lata.

Zrobienie drzewa genealogicznego rodziny to świetny sposób na poznanie swoich korzeni. Jeśli brakuje ci informacji do uzupełnienia szablonu drzewa genealogicznego, poproś o pomoc rodziców lub dziadków. Na pewno opowiedzą ci coś więcej o tym, kim byli i czym na co dzień zajmowali się twoi przodkowie. Sprawdź także: Co to jest drzewo genealogiczne?

Jak narysować drzewo genealogiczne?

Rysunek drzewa genealogicznego jest łatwy do wykonania. Jego najprostsza wersja nie musi wcale przedstawiać drzewa ani nawet zawierać żadnych zdjęć. Możesz tylko wypisać od góry do dołu imiona i nazwiska swoich najbliższych krewnych, czyli rodzeństwa, rodziców i dziadków, a następnie połączyć je ze sobą liniami. Ale jeśli chcesz stworzyć coś naprawdę wyjątkowego, poświęć na projekt trochę więcej czasu. Aby ci w tym pomóc, mamy dla ciebie gotowe szablony drzewa genealogicznego do wydruku.