dekoracje sylwestrowe i noworoczne

Gry i zabawy na sylwestra dla dzieci

Views 96

31 grudnia to czas zabawy dla małych i dużych! Skorzystaj z poniższych pomysłów na zabawy sylwestrowe dla dzieci, w które możesz zagrać z przyjaciółmi i rodziną. Zobacz, w co się bawić, żeby nie nudzić się w sylwestra i jak zamienić zwykłe gry w konkursy z nagrodami.

Spędzasz sylwestra w domu, zapraszasz kolegów i koleżanki, a może wybierasz się na przyjęcie do kogoś innego? Niezależnie od tego, jakie masz plany, na pewno nie chcesz się nudzić! Dzięki poniższej liście gier i zabaw sylwestrowych dla dzieci pożegnasz stary rok w atmosferze śmiechu i dobrej zabawy.

Zabawy sylwestrowe dla dzieci z balonami

Dekoracje z balonami to nieodłączna część sylwestra. To proste i efektowne ozdoby każdego przyjęcia, które można wykorzystać również do zabawy. Oto propozycje zabaw na sylwestra dla dzieci, w których balony są niezbędne:

  • Poszukiwanie balonów. Uczestnicy zabawy tańczą w rytm muzyki, a osoba prowadząca zabawę co jakiś czas wykrzykuje nazwę jakiegoś koloru. Zadaniem uczestników jest jak najszybsze odnalezienie i dotknięcie balona we wskazanym kolorze.
  • Taniec w parach. Uczestnicy dobierają się w pary i przytrzymując balon swoimi głowami, energicznie tańczą do muzyki. Trudność polega na tym, żeby do końca piosenki lub w ciągu wyznaczonego czasu, np. 15 minut, balon nie spadł na podłogę.
  • Wędrujący balon. To zabawa, która dostarczy wszystkim wiele śmiechu! Zadaniem uczestników jest podawanie sobie po kolei balona bez użycia rąk, np. stopami, łokciami czy kolanami.
  • Doświadczenia z balonami. Połącz i spróbuj zamienić sylwestrową noc w wieczór eksperymentów. Sprawdź, jak utrzymać balon w powietrzu przy użyciu suszarki do włosów lub spróbuj nadmuchać balon, wykorzystując do tego drożdże!
  • Rysowanie na balonach. Weźcie flamastry i narysujcie na balonach, co tylko przyjdzie wam do głowy. Nie podglądajcie, co rysują inni, a później przemieszajcie wszystkie balony spróbujcie odgadnąć, kto i co narysował.

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()