Kameleon - kolorowanka dla dzieci do druku

Kameleon – kolorowanka do druku dla dzieci

Views 116

Kolorowanki z kameleonami gwarantują świetną zabawę o każdej porze roku. Ciała kameleonów wyróżniają się mnogością barw i wzorów, dlatego w poniższych kolorowankach do wydrukowania możesz dać się ponieść wyobraźni. Zobacz propozycje kolorowanek i dowiedz się, jak je wydrukować.

Wybierz swojego kameleona do druku, przygotuj kredki lub mazaki i do dzieła! Gotowy obrazek możesz powiesić na ścianie w swoim pokoju lub wręczyć komuś w prezencie. A jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o tych niesamowitych zwierzętach zajrzyj tutaj: Dlaczego kameleon zmienia kolor? Ciekawostki o kameleonach.

Jak wydrukować kolorowanki z kameleonami?

  1. Poniższe kolorowanki do wydruku mają różne poziomy trudności. Zazwyczaj im więcej elementów znajduje się na obrazku lub im są one mniejszych rozmiarów, tym więcej czasu i cierpliwości będą od ciebie wymagać.. 
  2. Żeby się nie zniechęcać, na początek wybierz kolorowankę, która nie sprawi ci trudności.
  3. Wydrukuj kolorowankę z kameleonem, klikając ikonę drukarki znajdującą się pod wybranym obrazkiem.
  4. Jeśli wybierzesz kolorowankę ze wzorem, pokoloruj swój obrazek takimi samymi kolorami kredek jakie zostały użyte we wzorze.
  5. Pozostałe kolorowanki możesz wypełnić według własnego uznania.
  6. Powodzenia!

Zobacz także: Jak narysować kameleona krok po kroku

Rys.: Adobe Stock

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()