Kolorowanka na Dzień Mamy

Kolorowanki i rysunki na Dzień Mamy

Views 55

Kolorowanki na Dzień Matki to doskonała alternatywa dla tradycyjnych laurek. Są pełne kwiatów i ciepłych słów, z których ucieszy się każda mama. Sprawdź, jakie obrazki z tej okazji możesz i jak je wydrukować.

Poniższe kolorowanki na Dzień Mamy do druku możesz pokolorować samodzielnie, a później wręczyć je jako prezent od serca na Dzień Matki. Możesz też zaproponować swojej mamie wspólne kolorowanie. Takie spędzanie czasu to świetna zabawa i relaks!

Jak wydrukować i wypełnić kolorowanki na Dzień Mamy?

  1. Wybierz, które obrazki chcesz pokolorować i wydrukuj je, klikając na ikonę drukarki, która znajduje się pod nimi.
  2. Przygotuj kolorowe kredki lub flamastry i do dzieła! Na rozgrzewkę i dla początkujących najlepiej sprawdzą się kolorowanki z niewielką liczbą elementów do wypełnienia.
  3. Jeśli nie chcesz zastanawiać się, jakich kolorów użyć lub szukasz inspiracji, zacznij od kolorowanki z liskiem i lisią mamą. Przygotuj podobne kolory kredek, a następnie wypełnij kolorowankę zgodnie z rysunkiem obok.
  4. Gotową kolorowankę możesz wręczyć jako prezent. Możesz też wyciąć pokolorowany rysunek i przykleić, np. do laurki, na torebkę prezentową lub zawiesić na sznurku na oknie.

Zobacz także: Pomysły na laurki na Dzień Mamy

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()