Laurka na Dzień Mamy

Pomysły na laurki na Dzień Mamy

Views 435

Najlepszy prezent na Dzień Mamy to ten zrobiony od serca! Każda mama doceni własnoręcznie przygotowaną laurkę, w którą jej dziecko włożyło ogrom pracy i cierpliwości. Sprawdź, jak uczcić 26 maja w oryginalny sposób za sprawą laurki na Dzień Matki w kształcie bukietu i życzeń w formie obrazków.

Dzień Matki to wyjątkowy dzień, w którym możesz wyrazić swoją miłość do mamy na masę sposobów. Poniżej znajdziesz kilka pomysłów i instrukcji, jak samodzielnie zrobić obrazki i kartki na Dzień Mamy.

Obrazek na Dzień Mamy z koralików

Prace plastyczne to również doskonały pomysł na prezent na Dzień Matki. Obrazek przygotowany z koralików można powiesić jako ozdobę na ścianie. Jak go zrobić? Przygotuj kartkę papieru, ołówek, dowolne kolory i rozmiary dekoracyjnych koralików, cekinów lub guzików oraz mocny klej. Narysuj na kartce ołówkiem szkic tego, co chcesz, żeby znajdowało się na obrazku, a następnie wypełnij całą przestrzeń szkicu koralikami i przyklej je. Pamiętaj tylko, żeby wybierać koraliki w kontrastujących kolorach, tak, żeby każdy element się wyróżniał.

Zobacz także: Pomysły na własnoręczny prezent dla mamy od dziecka