życzenia na dzień mamy: Kocham Cię Mamusiu

Najpiękniejsze życzenia i wierszyki na Dzień Mamy – zrób mamie niespodziankę

Views 386

Nawet jeśli organizujecie świętowanie Dnia Matki w przedszkolu lub w szkole, możesz przygotować dla swojej mamy jeszcze jedną niespodziankę od serca, która będzie tylko od ciebie! Poznaj najciekawsze wierszyki na Dzień Mamy oraz pomysły na oryginalne życzenia w formie piosenek lub cytatów.

Miłość do mamy można wyrazić na wiele sposobów. Idealną okazją do podziękowania mamie za miłość i obecność jest Dzień Matki, obchodzony w Polsce 26 maja. Życzenia dla mamy na Dzień Mamy wcale nie muszą mieć klasycznej formy wierszyka zapisanego w laurce. Możesz je także zaśpiewać lub wyrecytować!

Sprawdź także: 26 maja – Dzień Matki. Historia święta

Najlepsze wierszyki na Dzień Mamy

Możesz wymyślić własny wierszyk na Dzień Mamy lub skorzystać z gotowych propozycji, które wystarczy przepisać do laurki lub wyrecytować.

  • „Z czego składa się supermama?

Ma oczy, które widzą wszystko, czego nie da się zobaczyć,

Głowę, na której ma milion spraw,

Dłonie jak skarb drogi, bo najlepiej lepią pierogi,

Uśmiech piękny i miły, który dodaje siły,

Serce: życzliwe, cierpliwe i baaardzo wrażliwe.”

  • „Abyś zawsze przy nas była

Najpiękniejsza i jedyna,

Mądra, dobra, ukochana

Taka bliska – nasza Mama!”

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()