laurka dziecięca dla taty na Dzień Ojca

Najlepsze życzenia, piosenki i wierszyki na Dzień Taty

Views 83

Dzień Ojca obchodzony co roku 23 czerwca to idealna okazja, żeby pokazać tacie, jak bardzo go kochasz. Życzenia na Dzień Ojca możesz złożyć tacie w formie wierszyków, rymowanek i piosenek. Poznaj najciekawsze propozycje i wybierz spośród nich coś, co najlepiej oddaje twoje uczucia względem taty.

Niedawno składaliśmy życzenia na Dzień Mamy, a teraz nadchodzi Dzień Taty. Składanie życzeń i wręczanie laurek z wierszykami to jeden z najpopularniejszych sposobów na świętowanie Dnia Ojca. Jeśli chcesz, możesz wymyślić własne życzenia dla swojego taty lub skorzystać z gotowych propozycji wierszyków na Dzień Taty, które pomogą ci wyrazić podziękowania za miłość, wyrozumiałość, trud wychowania i wspólne chwile.

Krótkie życzenia na Dzień Ojca

Krótkie życzenia na Dzień Taty możesz wpisać do laurki lub dołączyć wraz z liścikiem do własnoręcznie wykonanego upominku. Taki dodatek sprawi, że prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy. Sprawdź także: Pomysły na prezent dla taty na Dzień Ojca.

  • „Dziękuję ci tato za serca pogodę, a kiedy dorosnę to cię nie zawiodę.”
  • „Powiem krótko, lecz serdecznie: Drogi Tatko, żyj nam wiecznie!”
  • „Chociaż jest wielu innych pod słońcem, dla mnie Ty jesteś najlepszym ojcem!”
  • „Jesień zima, wiosna, lato, kocham Ciebie zawsze, Tato!”
  • „Czas, jak koło szybko krąży, rok za rokiem szybko mija, z życzeniami synek dąży, niech Ci Tatku szczęście sprzyja.”

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()