laurka dla babci z podpisem Kochanej Babuni i kwiatkiem

Pomysły na ręcznie robione laurki dla babci i dziadka krok po kroku

Views 364

21 i 22 grudnia obchodzimy Dzień Babci i Dziadka. Zrób swoim dziadkom niespodziankę i przygotuj dla nich ręcznie robioną kartkę z życzeniami. Poznaj najciekawsze pomysły na laurki dla babci oraz dziadka.

Laurka to jeden z najpopularniejszych prezentów, jakie wnuki wręczają na Dzień Babci i Dziadka. Możesz przygotować ją samodzielnie i sprawić, że będzie naprawdę wyjątkowa. Dziadkowie z pewnością docenią twój pomysł, włożoną pracę i efekt końcowy. Nie zapomnij tylko wpisać do ręcznie robionej laurki dla babci i dziadka życzeń z okazji ich święta! Chcesz wręczyć dziadkom upominek zamiast kartki? Sprawdź pomysły na prezent dla babci i dziadka od wnuków.

Pomysł na laurkę dla babci i dziadka

  • Laurka z dłonią. Rękę można odrysować na kartce ołówkiem i wypełnić (np. plasteliną, wydzieranką) albo odbić jej kształt przy pomocy nałożonych na nią kolorowych farbek.
  • Laurka z bukietem kwiatów. Kwiaty dowolnej wielkości i koloru wystarczy wyciąć i przykleić na kartkę. W taki sam sposób przygotowuje się łodygi, liście i środki kwiatów.
  • Laurka ze zdjęciem. To wyjątkowa laurka, która może trafić nawet do albumu rodzinnego. Do jej przygotowania potrzebujesz swojego zdjęcia albo wspólnego zdjęcia z dziadkami i dekoracji, którymi ozdobisz fotografię przyklejoną do kartki.
  • Laurka z postaciami babci i dziadka. Z papieru, sznurka, włóczki lub bibuły wytnij głowę, oczy, nos, włosy i usta. Przyklejaj wszystkie elementy tak, żeby powstały z nich postaci dziadków.
  • Laurka 3D, czyli kartka przestrzenna. Część elementów takiej laurki dokleja się do kartki, inne przykleja się tylko częściowo, a druga część odstaje, np. pół listka, płatki kwiatków, fakturowana doniczka czy wstążka zbierająca bukiet.
  • Laurka do kolorowania. Nie musisz rysować i wycinać wszystkiego samodzielnie. Jeśli chcesz, możesz wydrukować szablon laurki, np. z bukietem kwiatów lub sercem.  Taką kartkę wystarczy zgiąć na pół i pokolorować wszystkie jej elementy, a w środku napisać życzenia.
  • Laurka dla babci i dziadka w nietypowym kształcie. Twoja laurka nie musi być prostokątna, ani kwadratowa. Możesz wyciąć dowolny kształt, np. serce, gwiazdkę albo kwiatek. Pamiętaj tylko, żeby nie przeciąć papieru w miejscu zgięcia.

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()