Żaba na muchomorze pod parasolem z liścia - kolorowanka dla dzieci

Żaba – kolorowanki do druku dla dzieci

Views 324

Spotkanie żaby podczas spaceru to zawsze dużo frajdy! Dzięki poniższym kolorowankom możesz samodzielnie stworzyć kilka żabek w dowolnych kolorach i mieć je w swoim pokoju przez cały czas. Sprawdź, od czego zacząć i jak wydrukować kolorowanki z żabami.

Poznaj kolorowanki z żabami o różnych poziomach trudności, dzięki którym rozwiniesz wyobraźnię i wygrasz z nudą w deszczowy dzień. A jeśli spodobają ci się poniższe kolorowanki, możesz spróbować też nauczyć się rysować żabę krok po kroku samodzielnie.

Jak pokolorować żabę?

  1. Jeśli nie masz pomysłu jak pokolorować żabę, skorzystaj z kolorowanek ze wzorem. Są to dodatkowe, już pokolorowane obrazki znajdujące się po lewej stronie, dzięki którym będziesz wiedzieć, w którym miejscu i jakiego koloru użyć.
  2. Jeśli chcesz dać się ponieść wyobraźni, wybierz kolorowanki bez wzoru. Pamiętaj, że twoja żaba wcale nie musi być zielona!
  3. Wydrukuj wybrane kolorowanki z żabami, klikając ikonę drukarki znajdującą się pod obrazkami.
  4. Przygotuj wszystko, czego potrzebujesz. Wyciągnij kredki lub mazaki, znajdź dobrze oświetlone i wygodne miejsce do pracy.
  5. Zacznij od obrazków z najmniejszą liczbą elementów do pokolorowania. Tego typu kolorowanki są najlepsze na rozgrzewkę i dla najmłodszych dzieci.
  6. Gotowe kolorowanki możesz powiesić na ścianie lub przyczepić na magnesie do lodówki.

Zobacz także: Ciekawostki o żabach

Rys. Adobe Stock