Znaczek otoczony kwiatami z podpisem Najlepszy dziadek na świecie.

Najciekawsze pomysły na prezenty na Dzień Babci i Dziadka

Views 208

Dzień Babci i Dziadka wypadają dzień po dniu. Możesz przygotować dla dziadków jedną wspólną niespodziankę albo każdemu wręczyć osobny podarunek. Sprawdź, jaki upominek na Dzień Babci i Dziadka możesz kupić, a jaki prezent na Dzień Dziadków możesz zrobić własnoręcznie.

21 i 22 stycznia obchodzimy Dzień Babci i Dzień Dziadka – święta, dzięki którym możesz jeszcze bardziej docenić swoich dziadków. Zaproś babcię i dziadka na przedstawienie w przedszkolu lub szkole, odwiedź ich w domu, złóż im życzenia i podaruj im laurkę, upominek lub ręcznie robiony prezent. 

5 pomysłów na prezenty na Dzień Babci i Dziadka

  1. Kalendarz. Dzień Babci i Dziadka wypada w styczniu, więc to świetna okazja, żeby podarować w prezencie kalendarz na nowy rok. Możesz zaprojektować go wspólnie z rodzicami, wstawiając wasze zdjęcia. Jest wiele firm, które zajmują się wykonaniem takich kalendarzy. 
  2. Własnoręcznie haftowane poduszki na Dzień Babci i Dziadka. Możesz wyhaftować na nich serduszko lub kwiatki. Wypróbuj wzór krzyżykowy. W internecie znajdziesz wzory do wydrukowania.
  3. Rękawice kuchenne lub fartuszek to świetny pomysł na prezent na Dzień Babci i Dziadka – zwłaszcza dla dziadków, którzy uwielbiają gotować.
  4. Ramka na zdjęcia lub fotoksiążka z podpisanymi zdjęciami, np. z wakacji czy świąt.
  5. Kubek na Dzień Babci i Dziadka z twoim zdjęciem to zawsze trafiony prezent. Wybierz swoje zdjęcie i poproś rodziców o pomoc w zamówieniu takiego kubka. Możesz dorzucić do niego zaparzacz i zestaw herbat, które umilą dziadkom zimowe wieczory.

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()