Ozdoby na zabawę urodzinową: balony, czapeczki, girlandy, tort

Pomysły na zabawy urodzinowe dla dzieci

Views 76

Urodziny obchodzi się raz w roku, dlatego warto spędzić ten dzień na dobrej zabawie! Niezależnie od tego z kim i gdzie będziesz je świętować, skorzystaj z naszych propozycji zabaw urodzinowych dla dzieci i pomysłów na konkursy.

Poniżej znajdziesz propozycje gier i konkursów, które sprawdzą się na każdym przyjęciu urodzinowym. Pomysłów na zabawy urodzinowe dla dzieci jest niemało, dlatego z pewnością znajdziesz coś dla siebie i swoich przyjaciół.

Zabawy urodzinowe dla dzieci w domu

  • Kalambury. Przygotujcie na kartkach hasła dotyczące znanych wśród dzieci filmów, bajek i książek, a następnie pokazujcie je (podczas pokazywania nie wolno nic mówić) lub rysujcie na tablicy czy kartce.
  • Ciepło-zimno. Jedna osoba musi wyjść z pokoju, a pozostałe chowają jakiś przedmiot w pokoju, np. za kanapą, w szufladzie, w doniczce. Po powrocie osoba szuka ukrytego obiektu, a pozostali podpowiadają jej, czy idzie w dobrą czy złą stronę, krzycząc „ciepło” lub „zimno”.
  • Malowanie twarzy farbkami. Poproś o pomoc rodziców lub starsze rodzeństwo lub malujcie sobie nawzajem na twarzach dowolne wzory, kształty i zwierzątka samodzielnie.
  • Karaoke. Przygotuj podkłady ulubionych piosenek z bajek i filmów lub znajdź w internecie wersje karaoke, w których tekst wyświetlany jest na dole ekranu. Możecie śpiewać piosenki samodzielnie, w duetach lub całą grupą!
  • Taniec. Włącz wesołą muzykę i tańczcie, jak tylko chcecie lub spróbujcie wspólnie nauczyć się jakiegoś układu tanecznego.
  • Odgadywanie smaków. Do zabawy potrzebne jest kilka przygotowanych wcześniej miseczek z różnymi składnikami, przyprawami i sosami. Osoba, która ma zgadywać, co to za smak, musi być zawiązane szalikiem oczy. Pozostałe osoby wybierają jedną rzecz ze stołu i dają jej do spróbowania.

"; }function PrintImage(source) { var Pagelink = "about:blank"; var pwa = window.open(Pagelink, "_new"); pwa.document.open(); pwa.document.write(ImagetoPrint(source)); pwa.document.close(); }addURL() addParametr()removeNoFloow() removeOldBcFromHome() //removeOldPagination()addImageAuthor()addClass()